Informations

LUHAČOVICE (07.07 - 14.07)

6. července 2014 v 21:15 | © leighton-meester

DOVOLENKOVÁ PAUZA

ano už zase, jedu na týden k vodě a nevím, jak to tam bude s internetem, časem a taky hlavně novinkami, takže pokud se něco objeví, vynasnažím se to přidat. Pokud ne, tak mě omluvte ze všeho.. Předem děkuji a mějte se tu pěkně!

Vyhodnocení kontroly Affiliates

5. července 2014 v 12:26 | © leighton-meester
Dobré odpoledne! Včera jsem měla sposutu akcí a přišla jsem fakt pozdě, asi kolem jedné ráno, takže na blog vůbec nebyl čas, ale novinky pořád nejsou.. Takže dneska pro vás mám vyhodnocení kontroly affiliates, nechci k tomu psát zbytečně moc keců, jelikož skoro nikdo to ani nečtě, ale byla tady týden a prostě někteří za týden tady nepřijdou ani jednou? a nebo okomentují článek a text je nezajímá? tak takové affiliates opravdu nepotřebuji, proto mě to i mrzí, ale docela hodně z vás jsem musela smazat.. upozornění na kontrolu bylo v každém článku, takže bohužel.. více v celém článku!

Kontrola Affiliates (27.06 - 04.07)

27. června 2014 v 17:00 | © leighton-meester
Dobré odpoledne. Novinky sice jsou, ale k těm se dostanu až později. Je tady první kontrola affiliates, ale plánovala jsem ji už nějakou dobu, jelikož hodně lidí, teď bude na prázdniny končit zase apod.. a takové lidi v affiliates nepotřebuju, takže si v tom musím udělat pořádek! Každopádně dneska má 27. narozeniny Ed Westwick (Chuck Bass), takže mu chci za sebe popřát všechno nejlepší! Je to můj jeden z nejoblíbenějších herců!

001. Jméno/Přezdívka
002. Blog/Web
003. Pokud už teď víš, že někdy tady nebudeš rozhodně mi napiš termín.. (když nevíte, ignorujte - nevadí)
 
 

Reklama
© leighton-meester.blog.cz│archiv│2014-2015│hosting: blog.cz