Biography

26. dubna 2014 v 15:07 | © leighton-meester
Leighton Marissa Claire Meester se narodila 9. dubna 1986 na Floridě. Narodila se rodičům Constance a Doug, její matka krátce po porodu musela před soud, jelikož byla obviněna z federálního trestu, kvůli převozu drog z Jamajky do Spojených států, takže činila odnětí svobody ve Forth Worth v Texasu. V té době ji na tři měsíce vychovávala sestra její matky a po-té její babička. Leighton má mladšího bratra Lexe. Když jí bylo 11, přestěhovala se s rodinou do New Yorku a brzy poté začal pracovat jako modelka s Wilhelmina Models. Ve 14 letech se přestěhovala do Los Angeles a navštěvovala Hollywood High School a Beverly Hills High School, ale pak odešla na soukromou školu a odmaturovala o rok dříve. Leighton je americká zpěvačka, modelka a především herečka, známá pro její roli Blair Waldorf v seriálu Gossip Girl, který běžel několik let na CW.

Její první herecká role v televizním programu byla na NBC právní dramatu Law & Order v roce 1999. Dále se pak objevila ve známých seriálech, jako je CSI Miami, konkrétně v 5-té sérii 16 dílu Broken Home. Dále jste ji mohli zahlédnout v 8 Simple Rules, 24, 7th Heaven, and House. Následně se Leighton pustila do natáčení filmů, jako například Remember the Daze, Drive-Thru, and Killer Movie, Country Strong, The Roommate, Monte Carlo, The Oranges a i v tomto roce se můžeme těšit na další, jako je například Life Partners, The Judge, God Only Knows a další..

Co se týká její hudební kariéry, tak ta začala v dubnu 2009, kdy podepsala nahrávací smlouvu s Universal Republic. Její první singl byl Somebody To Love, kde zpívala se zpěvákem Robin Thicke, singl byl propuštěn 13. října 2009. Její druhý singl byl propuštěn o asi půl roku později 30. března 2010 a nesl název Your Love's a Drug. I za hudbu dostala spoustu ocenění, její singl Good Girls Go Bad se skupinou Cobra Starship dosáhl na Top10 v Billboard Top 100 a obsadil 7. místo.. V roce 2010 vydala i propagační singl Summer Girl k filmu Country Strong.

V roce 2008 Meester propagovala značku Nikon Coolpix společně s Ed Westwick. O rok později se objevil v reklamách pro Reebok. Byla také mluvčí kampaně Sunsilk.. V roce 2009 byla nominována společně s Edem na nové tváře pro korejskou linii oblečení Ask Enquired. Zapojila se i do kampaně Horizon, která vedla k prevenci, ochraně proti domácímu násilí. V létě roku 2011 byla vybrána Vera Wang, aby se stala tváří nejnovější vůně a to samé léto se stala tváří módního domu Missoni a značky make-upu eSpoir. I tento rok měla spoustu úspěchů, stala se modelkou pro Nelly a nebo také tváří přírodní kosmetické značky Biotherm.

Ohledně osobního života Leighton, roku 2011 při natáčení filmu The Oranges poznala herce Adama Brodyho, který je hodně známý ze seriálu O.C. a už od začátku natáčení si byli blízcí.. Jejich společný vztah po-té potvrdil magazín Us Weekly.. V tomto roce se objevila spousta fotek Leighton Meester s prstenem na ruce a je officiální, že se vzali.. Bohužel jejich svatba byla utajená v soukromí, takže žádné fotky a ani informace nejsou dostupné.
 


Aktuální články

Reklama
© leighton-meester.blog.cz│archiv│2014-2015│hosting: blog.cz